מסרק לייזר

טיפול בלייזר לנשירת שיער (בעוצמה נמוכה)

כשאנו מנסים להבין את משמעות המילה "לייזר", אנו חושבים על קידמה, טכנולוגיה עכשווית וכד', מה שכבר נשמע משכנע. כיום ישנם מרכזים המשתמשים במכשירי לייזר שונים שמבטיחים עצירה של נשירת שיער ואף צמיחה מחודשת. רבים פוקדים מרכזים קוסמטיים המבטיחים את הפסקת הנשירה וחידוש הצמחת השיער, באמצעות עיסויים לקרקפת שאחריהם מבצעים טיפול בלייזר. החיסרון מסתמן בכך שהמטופלים צריכים להגיע למרכזים אלו וולהקדיש זמן רב בנסיעות כדומה. על רקע זה, החלו מספר חברות לפני כ-5 שנים לייצר מכשיר לייזר בצורת מסרק, כך שניתן לבצע את הטיפול באופן עצמאי בבית.

כל המחקרים שנעשו בנושא הלייזר היו תחת פיקוח החברות המייצרות, כך שלא ניתן להחשיבם כמחקרים אמינים. הייצרניות טוענות כי הלייזר מגרה את הקרקפת, מרחיב את כלי הדם ובכך גורם ליותר זרימת דם לזקיקים, דבר שמוביל להפחתת עודף ה-DHT מסביב לשורש. בפעולה זו הזקיק מקבל יותר מזון וכתוצאה מאור הלייזר מתחיל תהליך של התחדשות התאים, מה שגורם לשיער להתחזק ולהיות בריא יותר. החברות מבטיחות בפרסומיהן הצלחה בשיעור של 90% לטיפול.

הטיפול בלייזר קיים כבר יותר מ15 שנה במרכזים השונים אולם טרם הוכח כיעיל. ה-FDA נתן אישור למכשירי הלייזר כ"מכשיר לא מזיק" (אולם לא בהכרח מועיל), והייצרניות משתמשות באישור זה כהוכחה לאימות טענותיהן. מסרקי לייזר עולים בין 600-300 $ וניתן לרכוש אותם דרך האינטרנט. החברות המובילות במכשירי הלייזר: HAIRMAX, LASERCOMB, LEIMO, LASERWANDS.

טיפול בנשירת שיער באמצעות מכשיר לייזר - מסרק לייזר
טיפול באמצעות מכשיר לייזר – מסרק לייזר
טיפול בנשירת שיער טיפול באמצעות מכשיר לייזר - מסרק לייזר
טיפול באמצעות מכשיר לייזר

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

למידע נוסף על שיטות טיפול בנשירת שיער:

מלאו פרטיכם עכשיו ונחזור אליכם בהקדם!

הצטרפו אלינו בפייסבוק

טופיק – לטיפול בדלילות שיער